Lakiernik Warszawa

Serwis lakierniczy w Warszawie Auto Młynarski jest wyposażony we wszystko co jest potrzebne do odtworzenia oryginalnej powłoki lakierniczej w samochodach osobowych, dostawczych oraz motocyklach. Począwszy od mieszalni lakierów, przez stanowiska przygotowawcze, aż do bezpyłowej kabiny lakierniczej.

W mieszalni lakierów dokonuje się komputerowego doboru koloru. Następnie kolor jest jeszcze dodatkowo w naszym serwisie korygowany do konkretnego egzemplarza samochodu. Wszystko po to, aby nie było różnicy pomiędzy częściami lakierowanymi i pozostałymi.

Na części naprawione oraz wymienione nakładane są różnego rodzaju zabezpieczenia antykorozyjne. Są to podkłady gumowe, epoksydowe, żywiczne oraz woski i płyny do profili zamkniętych lub trudno dostępnych. Ze względu na coraz słabszej jakości blachy fabryczne stosowane do produkcji nowych aut, lakiernia w Warszawie Auto-Młynarski przykłada bardzo dużą wagę do procesu zabezpieczeń przez korozją.

Stosowane w warsztacie blacharsko-lakierniczym lakiery i komponenty lakiernicze są tej samej jakości, jakich używają producenci samochodów. Kadra lakierników regularnie uczestniczy w szkoleniach, by cały czas być na bieżąco w nowinkach technologicznych stosowanych podczas lakierowania nowych aut. Dzięki temu powłoki lakiernicze odtworzone w serwisie Auto Młynarski przez wiele kolejnych lat nie odbiegają od oryginalnych.

Nasz warsztat blacharsko-lakierniczy w Warszawie współpracuje bezgotówkowo ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi:

Allianz, Aviva, AXA, Benefia, BRE, Chartis, Compensa, Concordia, D.A.S., HDI, Gothaer, Hestia, Europa, Generali, InterRisk, Liberty Direct, Link4, MTU, PZU, TUW, TUW Pocztowe, TUZ, Uniqa, Warta

Jak trafić do naszego warsztatu blacharsko-lakierniczego?

Nasze centrum napraw powypadkowych mieści się przy Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie przy ul. Chodeckiej 1A na odcinku pomiędzy ul. Matki Teresy z Kalkuty a ul. Balkonową.

Najbliżej do nas dojechać jest z miejscowości: Warszawa, Legionowo, Jabłonna, Marki, Ząbki, Zielonka, Sulejówek, Łomianki, Izabelin, Stare Babice, Nieporęt, Stanisławów, Kobyłka, oraz dzielnic: Targówek, Białołęka, Rembertów, Praga Północ, Praga Południe, Wawer, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Wola, Śródmieście, Centrum, Ochota, Mokotów, oraz osiedli: Bródno, Zacisze, Żerań, Tarchomin, Lewandów, Brzeziny, Lewinów, Targówek, Praga, Grochów, Gocławek, Saska Kępa, Gocław, Kawęczyn, Jelonki.

Warszawa ul. Chodecka 1A